מהם אופניים חשמליות?

אופניים חשמליות הם סוג של רכב חשמלי הממנוע באמצעות מנוע חשמלי קטן. אופניים אלו פועלות בצורה דומה בה רוכבים על אופניים רגילים, רק שבאופניים חשמליות יש חישן המפעיל את המנוע ומיד מכפיל את מהירות הנסיעה. כלי תחבורה זה מעניק לנו את האפשרות להגיע אל היעד, בנסיעה נינוחה למרחקים גדולים יותר.

עובדי הייטק וחברות מסחריות הגרים בפרברים העוטפים את איזור המרכז משתמשים באופניים חשמליות מתקפלות תוך התניידות מעיר לעיר. למעשה זה פתרון נפלא למצוקת החניה והפקקים. חוויות הנסיעה והנוחות מקנים לכלי התחבורה זה יתרון ענק, כאשר מדברים על סגנון אורבני תל אביבי מובהק. מעתה ניתן לראות שאנשי עסקים, ועובדי חברות רבות גילו כלי זה, כחלופה ראויה בהתניידות בתוך העיר.

אופניים חשמליות

אופניים חשמליות – הסטוריה :

קל לחשוב שפיתוחי הטכנולוגיה העכשווים הולידו את האופניים החשמליות. טענה זו שגויה, שכן המצאת האופניים החשמליות הינה בת כמעט 100 שנה. נסיונות ראשונים החלו כבר בסוף המאה ה-19. למעשה כבר ב1898 נרשם פטנט של אופניים חשמליות המופעלות באמצעות דיווש המפעיל גנרטור המפעיל מנוע קטן. בפועל פטנט זה היה בגדר תרשימים בלבד. לאורך כל השנים ,עד שנות ה-80 ,נעשו נסיונות פיתוח רבים של מנוע הפועל על חשמל ולא על דלק. אך עלותם הגבוהה לא איפשרה יצור המוני. רק בשנות ה-90 פותחה סוללת הליתיום והוזלתה הנגישה את האופניים החשמליות לכלל הציבור.
כיום אופניים חשמליות הם מוצר נפוץ בסביבה האורבנית בשל הצפיפות בכבישים והמחסור במקומות חניה. המוצר אופניים חשמליות הינו תחליף זמין, מהיר ונוח. כיום בתל אביב והסביבה ניתן לראות דגמים שונים ורבים ביניהם גם קורקינט חשמלי.

האם רכישת אופניים חשמליות היא השקעה כדאית?

חישוב מהיר של דלק, טסט לרכב, ביטוח, חניה ודוחות, עמידה ממושכת בפקקים בשעות העומס. הופך את רכישת אופניים חשמליות למוצר זול וחסכוני והחשוב ביותר איכותי לסביבה.
ישנם מקרים בהם מקום החניה היחיד ליד מקום העבודה הוא בקצה מרוחק, במקרה כזה אפשר להוציא את האופניים החשמליות המתקפלות מתוך תא המטען ולהמשיך לעבודה בנוחות רבה. או לחילופין לא להוציא את הרכב מהחניה ולרכב לעבודה.
הטרנד הנפוץ ביותר כיום הוא הורים המרכיבים את ילדיהם לגן ולבית הספר על גבי האופניים החשמליות. למעשה זה חסכון עצום בהוצאה המשפחתית, שכן כעת לא צריך להחזיק שני רכבים.

למה דווקא פישר ?

  • עיצבנו עבורכם דגמים שונים שכל אחד מהם מתאים לצרכים שונים של לקוחות: אופניים חשמליות הן למעשה כלי רכב המשרת את צרכי הלקוח. לכל לקוח יש צרכים שונים . כאשר לקוח מגיע אלינו אנו מאפשרים לו לבצע התאמות במוצרים קיימים, על מנת שהאופניים החשמליות שרכש ישרתו את צרכיו בצורה הטובה ביותר.

  • אבטחת איכות גבוהה- כל רכיב באופניים נבדק ונוסה לאורך זמן והוכיח בלאי נמוך. לכן אנו בשמחה מעניקים ללקוחותינו אחריות של שנה ומעבדת תיקונים זמינה גם לאחר תקופת האחריות .

  • לרכב עם סגנון – אופניים חשמליות הם מזמן כבר לא רק ניידות ברחבי העיר, אלא גם הצהרה של אופנה וסגנון. מראה יוקרתי הוא אלמנט חשוב כאשר הלקוח הוא עורך דין או מנהל בחברת היי-טק. כפי שלא יבחר לנהוג בסוסיטה, אלא במרצדס. ככה גם בפישר יעדנו את מוצרנו לאיכות ויוקרתיות שאין מתחרים לה. לא פלא שעורכי דין, עובדי בנק והיי-טק הם הלקוחות העיקריים שלנו.

אופניים חשמליות

מהי דעתנו על "מחאת האופניים"?

פעמים רבות אנו שומעים גל התנגדות נחרץ כלפי אופניים ואופניים חשמליות בפרט.
עירית תל אביב ושר התחבורה סירבו להבין שיש מצוקה קשה של חניה בעיר. ועד היום לא הצליחו ליצר לתושבים תחבורה ציבורית נאותה. הפתרון "דופק על הדלת" והחופש מהוצאות דלק, קנסות על חניה ופקקים ארוכים בסוף של יום הם הסיבה העיקרית לצמיחתה של התופעה. אנו מאחלים למקבלי ההחלטות פשוט ליצור עוד שבילי אופניים במקום להטיל קנסות לאלו שמסרבים לסכן את חייהם ברכיבה על הכביש