טיפים לרכישת אופניים חשמליות

אופניים חשמליות הם הלהיט החם מניו-יורק. מעכשיו להגיע לפגישה קליל ורענן מבלי להזיע. להנות מן הנוף ומהאוויר הפתוח. לא עוד פקקים או חיפוש נואש אחר חניה. כיום אופניים חשמליות בתל אביב, הם זן נפוץ ומתרחב, בשל מערכת תחבורה ציבורית כושלת. פישר אופניים חשמליים זיהו את הפוטנציאל החבוי והם היבואנים הבלעדיים של המותג Fisher’ racing מארה"ב. פישר אופניים חשמליים מציעים שלל דגמים וכל דגם מציע מפרט טכני שונה. מגוון טיפים לבחירת אופניים:

איזה גודל של גלגל עדיף?

התקן בארץ מתיר ספק כוח עד 250W . אם כן אנו ממליצים על גלגל בגודל 20 אינץ. הסיבה לכך היא שככל שהגלגל יותר גדול הוא מכביד על המנוע אשר מאט את מהירות האופניים החשמליות. יחד עם זאת גלגל קטן מדי, כמו 12 אינץ, מקטין את היצבות של האופניים על הכביש.

מה המהירות של אופניים חשמליים?

התקן\החוק בארץ מתיר עד 25 קמ"ש. באופניים החשמליות, ניתן לשים ידית גז עד 6 קמ"ש לפי התקן / חוק. לחילופין, ניתן להפעיל את המנועה ע"י פידול, כשאתם מפדלים אתם מפעילים חיישן דיווש שמזהה תנועה והוא מכניס את המנוע לפעולה (פדל אסיסט), ככל שתפדלו יותר חזר אתם תגיעו למהירות יותר גבוהה ומטווח יותר גדול.

איזה מרחק אופניים חשמליות יכולים להגיע?

סוללה: בגדול, ככל שיש יותר וולט יהיה יותר מהירות. בארץ מותר עד 48 וולט. ניתן V24 36 טווח: ככל שיש יותר אמפר יהיה לכם יותר טווח: 10 אמפר אתם תגיעו ל35 ק"מ בערך. 13 אמפר תגיעו ל40 ק"מ בערך.

כיצד נועלים אופניים חשמליות?

רצוי להשתמש במנעול U, משום שגנבי אופניים חשמליות לא בוחלים באמצעים וכל מנעול בסגנון יש לנעול את האופניים כשהשלדה והגלגל האחורי מחוברים אליו. את האופניים החשמליות יש לנעול לעמוד יציב שאינו נשלף או גדר הניתנת לחיתוך.מומלץ להשתמש בעמדות החניה המיועדות לאופניים חשמליות .